محمد رحمانیان

گروه مشاوره بیمه ای آرکا

گروه مشاوره بیمه ای آرکا

هر شخص چه حقیقی و چه حقوقی برای دستیابی به اهداف خود نیاز به برنامه ریزی دارد؛ اما مشکل از جایی شروع می شود که حوادث گاها شخص را از پیاده سازی برنامه ها و در نتیجه رسیدن به اهداف باز می دارد و چه بسا ممکن است تأثیر حادثه به اندازه ای باشد که شخص حتی از نقطه شروع خود بسیار عقب تر کشیده شده و تا نابودی پیش برود. هرچند نمی توان بطور کامل از وقوع حوادث پیشگیری کرد اما به کمک پوشش های بیمه ای می توان تأثیرات مخرب حوادث را تا حد قابل توجهی تعدیل نمود.در زمان وقوع حادثه کیفیت قرارداد بیمه ای تأثیر مستقیم بر میزان جبران خسارت دارد و این موضوعی است که در هنگام تهیه بیمه نامه باید مورد توجه قرار گیرد.

گروه مشاوره بیمه ای آرکا با در اختیار داشتن مشاورین خبره در صنعت بیمه تمام تلاش خود را به کار می بندند تا بهترین راهکارهای بیمه ای را بر پایه معیارها و ملاکهای مختلف که اصلی ترین آن حفظ منافع مشتری است ارائه داده و مناسب ترین پکیج های بیمه ای را برای مخاطبین خود در نظر بگیرد.

گروه مشاوره آرکا با پشتوانه تیم حمایتی خود در شرکت محترم آتیه سازان زندگی ایرانیان و همچنین با استفاده از آموزش های مجرب ترین مدرسین صنعت بیمه در سطح کشور تبدیل به یکی از خبره ترین گروه های مشاوره بیمه ای در سطح کشور شده و همچنان سعی بر به روز نگاه داشتن دانش اعضای گروه دارد. این تیم با ارائه راهکارهای نوین در تنظیم بیمه نامه ها جهت اشخاص حقیقی و همچنین اشخاص حقوقی از قبیل شرکتها و ادارات و ارگان های متفاوت توانسته است که سبک های جدیدی از مشاوره بیمه ای را به نمایش بگذارد. ارائه مشاوره به شما مخاطبین عزیز باعث افتخار برای این مجموعه خواهد بود.